Medycyna »

14 kwietnia 2017 – 15:32 |

Jak wiadomo, każda z nas chce ładnie wyglądać szczególnie kiedy zbliża się lato. Wiadomo, że na plaże nikt nie pójdzie z nieogolonymi nogami. Każda z nas preferuje różne metody depilacji.
Najpopularniejszą depilacja jest depilacja maszynkami do …

Read the full story »
Kosmetyka

Wszystko, co dotyczy kosmetyków oraz pielęgnacji urody przy pomocy produktów kosmetycznych.

Medycyna

Zaawansowane tematy z medycyny: leczenie chorób lekarstwami, zabiegi i operacje lekarskie, a także sprzęt medyczny.

Sprzęt medyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wspierający leczenie urazów i kontuzji, a także ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym.

Suplementy diety

Wszelkie leki wydawane bez recepty, a także witaminy oraz ekstrakty z roślin mające poprawić zdrowie i samopoczucie.

Lekarstwa

Wszystko, co dotyczy leczenia przy pomocy leków wydawanych przez lekarza: od syropów po zaawansowane suplementacje i farmakologię.

Główna » Kosmetyka

Alternatywne sposoby na niedoskonałości cery

Wysłane przez w 14 lutego 2014 – 20:13

Dzisiaj jeśli ktoś planuje usunięcie nieprawidłowości skóry ze względu na strukturę bądź kolor to musi wiedzieć że, najlepszym rozwiązaniem jest nic innego jak tylko laserotopia. To nie jest chirurgiczny zabieg kosmetyczny, ale może również rozwiązać problemy skórek, które zostały poważnie uszkodzone w wyniku ekspozycji na słońce jak i tych, które wykazują oznaki starzenia. Laseroterapia pomaga od korygowania fałd, przez zmniejszenie zmarszczek aż po zmniejszenie zaczerwienienia wokół nosa. Terapia laserowa to sama korzyść polecana przez dermatologa.

stockvault-laser-party104153

Zanim jednak zdecydujesz się na jej wykonanie musisz się zgłosić do dermatologa, gdyż może on stwierdzić, że bardziej odpowiednia dla ciebie będzie diatermia. Musisz się do niego zgłosić aby mógł określić dokładny stan skóry, tym bardziej że istnieje wiele rodzajów terapii laserowej, za pomocą których można ją leczyć. Dzieje się tak dlatego, że istnieje tak wiele różnych rodzajów skóry, w tym tych, które prowadzą do zaczerwienienia wokół nosa i na każdy typ być indywidualnie dopasowany sposób. Jednak leczenie przyniesie optymalny efekt tylko wtedy, gdy przyczyna zaczerwienienia jest słusznie określona. Niektóre z przyczyn takie jak zniszczenie słoneczne, blizny po trądziku powodują, że na nie odpowiednia będzie diatermia. Pamiętaj również, że zaczerwienienie jest dla niektórych problemem przejściowym, więc być może nie trzeba tutaj większej pomocy medycznej, a jedynie zabieg kosmetyczny. Najlepszym rozwiązaniem jest więc, zapytać o to dermatologa i podjąć słuszną decyzję.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Zostaw komentarz!

Dodaj swój komentarz albo trackback ze swojej strony. Również możesz Comments Feed przez RSS.

Przestrzegaj netykiety, nie spamuj i dobrze się baw.

Możesz użyć tych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ten blog obsługuje Gravatary. Jeśli chcesz posiadać własnego, zarejestruj się na Gravatar.