Medycyna »

14 kwietnia 2017 – 15:32 |

Jak wiadomo, każda z nas chce ładnie wyglądać szczególnie kiedy zbliża się lato. Wiadomo, że na plaże nikt nie pójdzie z nieogolonymi nogami. Każda z nas preferuje różne metody depilacji.
Najpopularniejszą depilacja jest depilacja maszynkami do …

Read the full story »
Kosmetyka

Wszystko, co dotyczy kosmetyków oraz pielęgnacji urody przy pomocy produktów kosmetycznych.

Medycyna

Zaawansowane tematy z medycyny: leczenie chorób lekarstwami, zabiegi i operacje lekarskie, a także sprzęt medyczny.

Sprzęt medyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wspierający leczenie urazów i kontuzji, a także ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym.

Suplementy diety

Wszelkie leki wydawane bez recepty, a także witaminy oraz ekstrakty z roślin mające poprawić zdrowie i samopoczucie.

Lekarstwa

Wszystko, co dotyczy leczenia przy pomocy leków wydawanych przez lekarza: od syropów po zaawansowane suplementacje i farmakologię.

Główna » Kosmetyka

Depilacja bikini idealnym sposobem na prezencję na plaży

Wysłane przez w 14 sierpnia 2016 – 15:25

Okres letni sprzyja noszeniu przewiewnych ubrań oraz udawania się nad wodę, gdzie konieczne jest posiadanie stroju kąpielowego. Noszenie letniej odzieży wymaga od kobiet skóry gładkiej, kompletnie pozbawionej owłosienia. Depilacja takich miejsc jak ręce czy nogi dla kobiet obecnie nie stanowi żadnego problemu. Do wyboru jest kilka metod, które charakteryzują się dużą skutecznością. Kobiety, które mają już niejedną depilację za sobą wiedzą, która metoda jest skuteczna oraz bezbolesna.

Ulubiony zabieg łódzkich kobiet na lato

Ona staje się ich ulubionym zabiegiem, który wykonują regularnie. Trudność jednak pojawia się dopiero w momencie, gdy trzeba usunąć owłosienie z bardziej delikatnych miejsc naszego ciała. Takimi miejscami są dla kobiety z pewnością okolice bikini. Wtedy najczęściej pojawia się dylemat polegający na tym, czy należy wybrać wariant depilacji bolesnej, ale skutecznej w dłuższej perspektywie czasu, czy zdecydować się na wybór delikatniejszej formy, która jednak będzie przynosić krótkotrwałe efekty, co owocuje koniecznością systematycznego powtarzania zabiegu. Depilacja bikini może być przeprowadzona na kilka sposobów. Najprostszym z nich jest oczywiście depilacja przeprowadzana ręcznie. Służy do niej maszynka do golenia. Jest to metoda charakteryzująca się tym, że nie trzeba na nią poświęcać większej ilości swojego czasu. Jest ona również bezbolesna, ale tylko wtedy, gdy będziemy ją przeprowadzać w skupieniu, jednocześnie zachowując ostrożność przy kolejnych ruchach. Depilacja bikini w ten sposób daje krótkotrwale efekty, ponieważ włoski mogą zacząć odrastać prawdopodobnie już po dwóch lub trzech dniach.

Ciekawostek na powyższy temat można dowiedzieć na blogu o depilacji.

W sklepach do kupienia są specjalne golarki, które przeznaczone są do przeprowadzania depilacji tego rodzaju. Posiadają one specjalną głowicę przystosowaną do golenia okolic bikini. Gwarantuje ona delikatne golenie, właściwie zabezpiecza skórę prze podrażnieniami i skaleczeniami. Golarka to nie jedyny sposób. Wiele kobiet decyduje się także na używanie specjalistycznych kremów oraz pianek. Ich stosowanie daje pewność, że kreatyna włosa zostanie rozpuszczona. Takie kremy przeznaczone są do delikatnej skóry.

Powyższy artykuł został przygotowany na podstawie informacji podanych na stornach łódzkiego oddziału firmy kosmetycznej Laser DeLux zajmującej się między innymi depilacją strefy bikini.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Zostaw komentarz!

Dodaj swój komentarz albo trackback ze swojej strony. Również możesz Comments Feed przez RSS.

Przestrzegaj netykiety, nie spamuj i dobrze się baw.

Możesz użyć tych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ten blog obsługuje Gravatary. Jeśli chcesz posiadać własnego, zarejestruj się na Gravatar.