Medycyna »

14 kwietnia 2017 – 15:32 |

Jak wiadomo, każda z nas chce ładnie wyglądać szczególnie kiedy zbliża się lato. Wiadomo, że na plaże nikt nie pójdzie z nieogolonymi nogami. Każda z nas preferuje różne metody depilacji.
Najpopularniejszą depilacja jest depilacja maszynkami do …

Read the full story »
Kosmetyka

Wszystko, co dotyczy kosmetyków oraz pielęgnacji urody przy pomocy produktów kosmetycznych.

Medycyna

Zaawansowane tematy z medycyny: leczenie chorób lekarstwami, zabiegi i operacje lekarskie, a także sprzęt medyczny.

Sprzęt medyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wspierający leczenie urazów i kontuzji, a także ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym.

Suplementy diety

Wszelkie leki wydawane bez recepty, a także witaminy oraz ekstrakty z roślin mające poprawić zdrowie i samopoczucie.

Lekarstwa

Wszystko, co dotyczy leczenia przy pomocy leków wydawanych przez lekarza: od syropów po zaawansowane suplementacje i farmakologię.

Główna » Kosmetyka

Depilacja laserowa jest trwała i bezpieczna

Wysłane przez w 11 sierpnia 2016 – 15:35

Współczesne kobiety coraz bardziej przywiązują wagę do swojego wyglądu. Dotyczy to nie tylko celebrytek z pierwszych stron gazet, ale także zwykłych kobiet. Kobiety częściej chodzą do fryzjera, korzystają z usług kosmetyczki, chodzą do solarium. Jedne robią to w pogoni za nieuchronnie uciekającą młodością, inne dla poprawienia sobie samopoczucia, dla zwiększenia swojej atrakcyjności. Część kobiet ucieka się nawet do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych u chirurgów plastycznych modelując ciało, robiąc korektę nosa, piękny dekolt czy wygładzają zmarszczki lub powiększając biust. Ale urodę można poprawić bez ingerencji skalpela. Można skorzystać z masaży twarzy lub różnych zabiegów dermatologicznych. Salony kosmetyczne oferują między innymi peelingi, mezoterapię i ujędrnianie tkanki podskórnej za pomącą lasera. Coraz częściej kobiety decydują się na wstrzykiwanie kwasu hialuronowego lub innych preparatów, które wygładzają zmarszczki, powiększają usta.

Przykładowy film przedstawiający laserową depilację pach:

Wiele kobiet chcąc mieć ładne i gładkie nogi, chce się pozbyć włosów pod pachami i w okolicy bikini, korzysta z zabiegów depilacyjnych. Coraz powszechniej jest stosowana depilacja laserowa. Jest to zabieg bezpieczny i bezinwazyjny. Polega na usunięciu niepożądanego owłosienia przy pomocy wiązki laserowej, która wnika głęboko w skórę i niszczy przy tym cebulkę włosa razem z korzeniami. Pierwszy zabieg depilacji laserowej powinien być poprzedzony konsultacją dermatologiczną, podczas której przeprowadza się wywiad z pacjentem, wyklucza przeciwwskazania do wykonania zabiegu, ocenia się jego ogólny stan zdrowia, określa typ skóry i włosa. Na podstawie tego dobiera się parametry lasera. Przeciwskazaniami do wykonania depilacji laserowej jest ciążą, cukrzyca, łuszczyca, padaczka, aktywne infekcje skórne, rozrusznik serca, przyjmowanie leków światło uczulających, duża skłonność do przebarwień. Miesiąc przed planowanym zabiegiem osoba, która zamierza skorzystać z depilacji nie może opalać się. Depilacja laserowa ma wiele zalet. Przede wszystkim jest trwała, usunięte włosy już nie odrosną.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Zostaw komentarz!

Dodaj swój komentarz albo trackback ze swojej strony. Również możesz Comments Feed przez RSS.

Przestrzegaj netykiety, nie spamuj i dobrze się baw.

Możesz użyć tych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ten blog obsługuje Gravatary. Jeśli chcesz posiadać własnego, zarejestruj się na Gravatar.