Medycyna »

14 kwietnia 2017 – 15:32 |

Jak wiadomo, każda z nas chce ładnie wyglądać szczególnie kiedy zbliża się lato. Wiadomo, że na plaże nikt nie pójdzie z nieogolonymi nogami. Każda z nas preferuje różne metody depilacji.
Najpopularniejszą depilacja jest depilacja maszynkami do …

Read the full story »
Kosmetyka

Wszystko, co dotyczy kosmetyków oraz pielęgnacji urody przy pomocy produktów kosmetycznych.

Medycyna

Zaawansowane tematy z medycyny: leczenie chorób lekarstwami, zabiegi i operacje lekarskie, a także sprzęt medyczny.

Sprzęt medyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wspierający leczenie urazów i kontuzji, a także ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym.

Suplementy diety

Wszelkie leki wydawane bez recepty, a także witaminy oraz ekstrakty z roślin mające poprawić zdrowie i samopoczucie.

Lekarstwa

Wszystko, co dotyczy leczenia przy pomocy leków wydawanych przez lekarza: od syropów po zaawansowane suplementacje i farmakologię.

Główna » Kosmetyka

Uroda, zdrowie i …

Wysłane przez w 12 grudnia 2014 – 12:48

W obecnych czasach dbanie o urodę i o swój wygląd stało się modne. Nie ma co krytykować tej tendencji jeżeli takie założenie jest właściwie rozumiane przez osoby, które się nim kierują. Jak więc dbać o swoją urodę i zdrowie jednocześnie?
Oczywiście patrząc na to, że w świecie zachodnim coraz więcej osób zwraca uwagę na wygląd zewnętrzny możemy stwierdzić, że ta tendencja nie jest wcale tak dobra. Wszak wygląd zewnętrzny to powierzchowność. Nie wolno jednak stawiać sprawy w ten sposób. Dbanie o siebie jest jak najbardziej wskazane i nie ma w tym nic zdrożnego. Trzeba tylko wiedzieć jak to robić.

Zaczynając od zdrowia

Troskę o siebie trzeba zacząć od zdrowia. Tutaj zaś mamy dwa kluczowe elementy. Są nimi żywienie i ruch fizyczny. makijaz-w-lodzi5Jeśli chodzi o żywienie to należy postawić na dietę, która jest dobrze dopasowana do naszej sytuacji i preferencji organizmu. Nie wolno stawiać sobie celów, którym nie jesteśmy w stanie podołać. Nie wolno także myśleć, że uda nam się osiągnąć nasze cele od tak od razu. Co jest więc kluczem? Regularne jedzenie i pamiętanie o tym, aby jeść witaminy. Jeśli idzie o ruch fizyczny to możliwości mamy naprawdę mnóstwo: taniec, fitness, pływanie. Propozycji jest wiele i to od nas zależy co nam bardziej się podoba. Gdy nie mamy czasu na wyczynowe działanie wystarczy jak radzą lekarze 30 minut chodzenia dziennie.

Na urodzie kończąc

permanenty-makijaz-slubnyZdrowie idzie w parze z urodą o którą warto jak najbardziej się troszczyć. Chodzi tu przede wszystkim o pamiętanie o odpowiednim ubraniu, kupowaniu nowych rzeczy a pokazywać się w nowych zestawach a także o dbanie o skórę z pomocą kosmetyków. Dla kobiet takie kwestie są oczywiste. Facet wciąż w tej materii muszą się wiele nauczyć. Dla pań oczywiste jest, że od czasu do czasu niezbędny jest makijaż permanentny z Łodzi, Panowie nie rozumieją wciąż że kosmetyki dla mężczyzn to coś naturalnego. Kwestie urody dotyczą troski o to aby podobać się sobie i innym, aby było przyjemnie zarówno nam jak i innym osobom z naszego otoczenia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Zostaw komentarz!

Dodaj swój komentarz albo trackback ze swojej strony. Również możesz Comments Feed przez RSS.

Przestrzegaj netykiety, nie spamuj i dobrze się baw.

Możesz użyć tych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ten blog obsługuje Gravatary. Jeśli chcesz posiadać własnego, zarejestruj się na Gravatar.