Medycyna »

14 kwietnia 2017 – 15:32 |

Jak wiadomo, każda z nas chce ładnie wyglądać szczególnie kiedy zbliża się lato. Wiadomo, że na plaże nikt nie pójdzie z nieogolonymi nogami. Każda z nas preferuje różne metody depilacji.
Najpopularniejszą depilacja jest depilacja maszynkami do …

Read the full story »
Kosmetyka

Wszystko, co dotyczy kosmetyków oraz pielęgnacji urody przy pomocy produktów kosmetycznych.

Medycyna

Zaawansowane tematy z medycyny: leczenie chorób lekarstwami, zabiegi i operacje lekarskie, a także sprzęt medyczny.

Sprzęt medyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wspierający leczenie urazów i kontuzji, a także ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym.

Suplementy diety

Wszelkie leki wydawane bez recepty, a także witaminy oraz ekstrakty z roślin mające poprawić zdrowie i samopoczucie.

Lekarstwa

Wszystko, co dotyczy leczenia przy pomocy leków wydawanych przez lekarza: od syropów po zaawansowane suplementacje i farmakologię.

Główna » Medycyna, Operacje medyczne

Koniec z drogim wybielaniem zębów! Dzięki paskom wybielającym zęby odzyskasz biały uśmiech!

Wysłane przez w 20 lutego 2014 – 08:30

Nie jest żadną tajemnicą, że wybielanie zębów nie jest skierowane tylko do osób majętnych. Sytuacja diametralnie się zmieniła, bo przecież jeszcze nie tak dawno, wybielanie zębów wykonywało się w klinikach dentystycznych lub u samych dentystów. W danej chwili na rynku mamy dostępnych przynajmniej kilkanaście metod wybielających i wszystkie z nich przeznaczone są do wybielania zębów warunkach domowych.

Wśród wielu metod jedną z najpopularniejszych jest ta, która wcześniej była popularna w USA. Są to paski wybielające zęby które przede wszystkim charakteryzują się prostotą użycia. Aby skorzystać z tego rozwiązania wystarczy nalepić pasek z żelem wybielającym i pozostawić na zębach na około 30 minut. Ważne jest to, że kuracje można zakończyć w dowolnym momencie, a proces można powtarzać do osiągnięcia zamierzonego rezultatu.

Paski wybielające wykorzystywane są też w celu utrzymania rezultatu wcześniejszego wybielania, z kolei dentyści używają tej metody jako podkładu od którego powinno  rozpoczynać się terapię wybielającą. Głównym celem wybielania zębów jest usunięcie przebarwień powstałych na zębach z powodu konsumpcji produktów spożywczych jak:

  • herbata,
  • kawa,
  • palenie papierosów,
  • wiek,
  • zażywanie niektórych rodzajów leków.

W samym procesie wybielania zębów środek wybielający jaki wykorzystywany jest na paskach przeciska się przez szkliwo i zębinę, wybielając zęby.

Powstałe na zębach przebarwienie pozostaje, jednak jest ono wybielane podczas każdej 30 minutowej sesji. Nowoczesna, sprawdzona i bezpieczna metoda jest sposobem posiadającym bardzo mało działań ubocznych. Niektóre z osób które zdecydowały się na przeprowadzenie kuracji mogą odczuwać podrażnienie w zębach, jednak można temu zapobiec stosując produkty bogate w fluor.

Osoby stosujące preparaty wybielające musza mieć świadomość, że rezultat jest sprawą indywidualną i zależy od długości i częstotliwości terapii czy częstego wybielania  zębów. Rezultat w przypadku większości osób widoczny jest po kilku dniach. Jeśli poszukujesz informacji o wybielaniu paskami, zajrzyj na tę stronę.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Koniec z drogim wybielaniem zębów! Dzięki paskom wybielającym zęby odzyskasz biały uśmiech!, 8.0 out of 10 based on 1 rating

Zostaw komentarz!

Dodaj swój komentarz albo trackback ze swojej strony. Również możesz Comments Feed przez RSS.

Przestrzegaj netykiety, nie spamuj i dobrze się baw.

Możesz użyć tych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ten blog obsługuje Gravatary. Jeśli chcesz posiadać własnego, zarejestruj się na Gravatar.