Medycyna »

14 kwietnia 2017 – 15:32 |

Jak wiadomo, każda z nas chce ładnie wyglądać szczególnie kiedy zbliża się lato. Wiadomo, że na plaże nikt nie pójdzie z nieogolonymi nogami. Każda z nas preferuje różne metody depilacji.
Najpopularniejszą depilacja jest depilacja maszynkami do …

Read the full story »
Kosmetyka

Wszystko, co dotyczy kosmetyków oraz pielęgnacji urody przy pomocy produktów kosmetycznych.

Medycyna

Zaawansowane tematy z medycyny: leczenie chorób lekarstwami, zabiegi i operacje lekarskie, a także sprzęt medyczny.

Sprzęt medyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wspierający leczenie urazów i kontuzji, a także ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym.

Suplementy diety

Wszelkie leki wydawane bez recepty, a także witaminy oraz ekstrakty z roślin mające poprawić zdrowie i samopoczucie.

Lekarstwa

Wszystko, co dotyczy leczenia przy pomocy leków wydawanych przez lekarza: od syropów po zaawansowane suplementacje i farmakologię.

Główna » Medycyna

Jak korzystać z domowego żelu wybielającego zęby?

Wysłane przez w 27 czerwca 2014 – 07:43

Kto nie chciałby cieszyć się pięknym i śnieżnobiałym uśmiechem. Zanim wybielanie zębów w warunkach domowych stało się popularne i dostępne na rynku byliśmy zmuszeni na tego typu kuracje udać się do kliniki dentystycznej lub dentysty. Choć metod jak i produktów jest wiele, to do najpopularniejszych z nich należą żele wybielające wraz z nakładkami na zęby.

Jak stosować żel wybielający i nakładkę?

Wystarczy pod ciepłą wodą uformować nakładkę na żeby, zaaplikować żel i pozostawić na 30 minut. Pierwsze efekty widoczne są nawet po pierwszej przeprowadzonej sesji, a maksymalne rezultaty osiąga się po 10 dniach stosowania żelu wybielającego. Metoda wykorzystywana jest również przez dentystów i pozwala osiągać dokładnie takie same rezultaty. Różnica polega na tym, że efekt zostanie osiągnięty po dużo niższej cenie.

Jak długo trzeba stosować żel?

Przeznaczenie na terapię około 30 minut dziennie nie jest problematyczne i z zadaniem poradzi sobie każdy. Kuracje można zakończyć w dowolnym momencie, jeśli tylko uzna się że rezultat jest zadowalający. Wybielanie zębów w ten sposób jest sprawdzoną i bezpieczną metodą posiadającą bardzo mało działań ubocznych.

Czy istnieją skutki uboczne?

wybielanie-zebow-lampa-uv

Niektóre z osób podejmujących tego typu kurację mogą odczuwać podrażnienie w zębach po terapii, jednak w prosty sposób można temu zapobiec stosując produkty bogate w fluor.

Stosując żel wybielający wraz z nakładką usuwa się przebarwienia powstałe na zębach z powodu:

  • palenia papierosów,
  • konsumpcji produktów spożywczych,
  • zażywania niektórych leków
  • oraz przez wiek.

W czasie wybielania zębów środek wybielający dociera do wszystkich, nawet najtrudniej dostępnych miejsc wybielając wszystkie rejony. Odbarwienia z każdą kolejna sesją są coraz mniej widoczne, a po przeprowadzonej terapii wybielającej większość osób raz w roku wykonuje delikatne wybielania w celu podtrzymania efektu terapii wybielającej.

Należy zaznaczyć, że osiągniecie rezultatów jest sprawą indywidualną i zależy od długości i częstotliwości terapii, odbarwienia zębów w momencie rozpoczęcia terapii, indywidualnych predyspozycji genetycznych oraz od tego jak często zęby są wybielane.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Zostaw komentarz!

Dodaj swój komentarz albo trackback ze swojej strony. Również możesz Comments Feed przez RSS.

Przestrzegaj netykiety, nie spamuj i dobrze się baw.

Możesz użyć tych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ten blog obsługuje Gravatary. Jeśli chcesz posiadać własnego, zarejestruj się na Gravatar.