Medycyna »

14 kwietnia 2017 – 15:32 |

Jak wiadomo, każda z nas chce ładnie wyglądać szczególnie kiedy zbliża się lato. Wiadomo, że na plaże nikt nie pójdzie z nieogolonymi nogami. Każda z nas preferuje różne metody depilacji.
Najpopularniejszą depilacja jest depilacja maszynkami do …

Read the full story »
Kosmetyka

Wszystko, co dotyczy kosmetyków oraz pielęgnacji urody przy pomocy produktów kosmetycznych.

Medycyna

Zaawansowane tematy z medycyny: leczenie chorób lekarstwami, zabiegi i operacje lekarskie, a także sprzęt medyczny.

Sprzęt medyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wspierający leczenie urazów i kontuzji, a także ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym.

Suplementy diety

Wszelkie leki wydawane bez recepty, a także witaminy oraz ekstrakty z roślin mające poprawić zdrowie i samopoczucie.

Lekarstwa

Wszystko, co dotyczy leczenia przy pomocy leków wydawanych przez lekarza: od syropów po zaawansowane suplementacje i farmakologię.

Główna » Medycyna

Pokonaj rozstępy na zawsze!

Wysłane przez w 23 marca 2017 – 14:40

Zbliża się lato, okres wypadów na plażę i grillowania. To czas zwiększonej codziennej aktywności. Warto z tego powodu zadbać o wygląd swojej skóry usuwając z niej niedoskonałości. Pamiętajmy, że z każdym dniem rozstępy stają się coraz trudniej usuwalne za pomocą maści lub środków farmakologicznych. W zaawansowanym stadium nie obejdzie się bez zastosowania zabiegów medycyny estetycznej. Laserowe usuwanie rozstępów zapewni gładką skórę przed letnim opalaniem się na plaży. Zabiegi prowadzone są w wielu miejscach w kraju. Najważniejszym aspektem, który warto wziąć pod uwagę decydując się na zabieg jest czas i sposób jego wykonania. Usuwanie rozstępów przez poddanie skóry działaniu lasera jest całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne. Poprawę w łagodniejszych przypadkach można zauważyć już po kilku wizytach! Zależne jest to jednak od czynników takich jak: uwarunkowania genetyczne, stan rozstępów (długość okresu, w którym następowało rozciąganie się włókien kolagenowych w skórze właściwej) oraz ich głębokość.

Panuje opinia, że nie da się całkowicie pozbyć się rozstępów, niezależnie od metody do tego wykorzystywanej. Zdarza się, że są one zbyt głębokie, by można było je usunąć. Są to jednak sytuacje ekstremalne i rzadko spotykane. Dodatkowo, wystarczy tylko jeden zabieg by określić czy niedoskonałości można usunąć. Zakładając jednak, że nie jest za późno należy być świadomym, że na usunięcie głębszych rozstępów trzeba więcej czasu. Czasami na efekt trzeba czekać nawet kilka miesięcy.

Warto jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż jest on zaskakujący. Sposobem wykonania zabiegu jest laserowe pobudzenie skóry i stymulacja produkcji kolagenu odpowiedzialnego za jej gładki i sprężysty wygląd. Zabieg polecany jest młodym mamom oraz osobom ćwiczącym na siłowni, które narażone są na nagły przyrost wagi. Dla takich osób najważniejsze jest, by nie zwlekać, gdyż z każdym kilogramem rozstępy będą stawać się coraz głębsze, a czas potrzebny do ich usunięcia będzie znacznie się wydłużał z każdym dniem.

Temat rozstępów został dokładniej opisany na stronie http://lasercare.pl/pl/usuwanie-rozstepow-dla-kobiet.html

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Zostaw komentarz!

Dodaj swój komentarz albo trackback ze swojej strony. Również możesz Comments Feed przez RSS.

Przestrzegaj netykiety, nie spamuj i dobrze się baw.

Możesz użyć tych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ten blog obsługuje Gravatary. Jeśli chcesz posiadać własnego, zarejestruj się na Gravatar.