Medycyna »

14 kwietnia 2017 – 15:32 |

Jak wiadomo, każda z nas chce ładnie wyglądać szczególnie kiedy zbliża się lato. Wiadomo, że na plaże nikt nie pójdzie z nieogolonymi nogami. Każda z nas preferuje różne metody depilacji.
Najpopularniejszą depilacja jest depilacja maszynkami do …

Read the full story »
Kosmetyka

Wszystko, co dotyczy kosmetyków oraz pielęgnacji urody przy pomocy produktów kosmetycznych.

Medycyna

Zaawansowane tematy z medycyny: leczenie chorób lekarstwami, zabiegi i operacje lekarskie, a także sprzęt medyczny.

Sprzęt medyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wspierający leczenie urazów i kontuzji, a także ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym.

Suplementy diety

Wszelkie leki wydawane bez recepty, a także witaminy oraz ekstrakty z roślin mające poprawić zdrowie i samopoczucie.

Lekarstwa

Wszystko, co dotyczy leczenia przy pomocy leków wydawanych przez lekarza: od syropów po zaawansowane suplementacje i farmakologię.

Główna » Medycyna

Jak walczyć z nadwagą przy użyciu nowoczesnych metod medycyny estetycznej?

Wysłane przez w 28 marca 2017 – 11:38

Wiele osób chciałoby pozbyć się zbędnych kilogramów, jednak katowanie się dietami i ćwiczeniami nie przynosi żadnych efektów. Niestety niektórzy mają dużo bardziej powolną przemianę materii, w której wyniku dużo trudniej jest im pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Poza tym wizyty na siłowni wymagają zakupu drogich karnetów. Nie każdy też ma czas i ochotę na codzienne przygotowywanie dietetycznych posiłków. Dietetycy zalecają, aby spożywać codziennie przynajmniej pięć lub więcej posiłków.

Oznacza to, że osoba, która pragnie przejść na dietę, będzie musiała poświęcić przynajmniej godzinę dziennie na przygotowanie dań. Nie każdy chce tkwić w kuchni, codziennie zastanawiając się, co przygotować na obiad, śniadanie czy kolacje, aby posiłek był wartościowy i smaczny. Dlatego właśnie wiele osób, zamiast pocić się na siłowni woli skorzystać z zabiegu kriolipolizy. Zabieg ten umożliwia pozbycie się tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnego urządzenia. Komórki tłuszczu są poddawane działaniu niskiej temperatury, dzięki czemu krystalizują się, a następnie są usuwane z organizmu. Jest to zabieg zupełnie nieszkodliwy i nieinwazyjny. Osoby, które pragną cieszyć się szczupłą sylwetką, nie muszą już zastanawiać się nad operacją liposukcji. Często wiele osób decydowało się na operację liposukcji, ponieważ pragnęli oni pozbyć się nadmiaru tłuszczu. W przeciwieństwie do kriolipolizy zabieg liposukcji może być niebezpieczny.

Kriolipoliza to zabieg, który pozwala pozbyć się komórek tłuszczowych znajdujących się na udach, brzuchu i innych częściach ciała. Dzięki temu, że zabieg ten jest wykonywany przez profesjonalistów i polega na zastosowaniu niskiej temperatury, jest on całkowicie bezpieczny. Liposukcja może natomiast powodować naruszenie innych tkanek. Zabieg liposukcji może pozostawić dużą bliznę, która będzie bardzo widoczna. Kriolipoliza nie pozostawia żadnych blizn, ponieważ jest zabiegiem nieinwazyjnym. Efekt zabiegu jest widoczny już po kilku tygodniach. Jeśli chcemy osiągnąć jeszcze bardziej spektakularny efekt, zabieg można powtórzyć.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Zostaw komentarz!

Dodaj swój komentarz albo trackback ze swojej strony. Również możesz Comments Feed przez RSS.

Przestrzegaj netykiety, nie spamuj i dobrze się baw.

Możesz użyć tych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ten blog obsługuje Gravatary. Jeśli chcesz posiadać własnego, zarejestruj się na Gravatar.