Medycyna »

14 kwietnia 2017 – 15:32 |

Jak wiadomo, każda z nas chce ładnie wyglądać szczególnie kiedy zbliża się lato. Wiadomo, że na plaże nikt nie pójdzie z nieogolonymi nogami. Każda z nas preferuje różne metody depilacji.
Najpopularniejszą depilacja jest depilacja maszynkami do …

Read the full story »
Kosmetyka

Wszystko, co dotyczy kosmetyków oraz pielęgnacji urody przy pomocy produktów kosmetycznych.

Medycyna

Zaawansowane tematy z medycyny: leczenie chorób lekarstwami, zabiegi i operacje lekarskie, a także sprzęt medyczny.

Sprzęt medyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wspierający leczenie urazów i kontuzji, a także ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym.

Suplementy diety

Wszelkie leki wydawane bez recepty, a także witaminy oraz ekstrakty z roślin mające poprawić zdrowie i samopoczucie.

Lekarstwa

Wszystko, co dotyczy leczenia przy pomocy leków wydawanych przez lekarza: od syropów po zaawansowane suplementacje i farmakologię.

Główna » Stomatologia

Solidna proteza zębowa – co wybrać?

Wysłane przez w 21 kwietnia 2015 – 12:13

W pewnym wieku trudno jest utrzymać pierwotną liczbę uzębienia. Ludzie nawet w młodym wieku tracą swoje stałe zęby. Przez to w przyszłości mają problemy z przeżuwaniem pokarmów. W związku z tym stomatolodzy i protetycy przygotowali dla nich specjalne protezy zębowe, które mają pomóc im w tym. Niestety jednak nie wszystkie gabinety wykonują tak solidne protezy, aby pacjenci i ich użytkownicy, mogli swobodnie konsumować pokarmy. W związku z tym jeżeli już ktoś decyduje się na taką protezę, musi wybrać gabinet oferujący tylko najlepsze.

Kto wykona najlepszą protezę

Jeżeli komuś zależy na solidnej protezie, powinien wybrać się do profesjonalisty, ponieważ tylko on będzie wstanie spełnić najśmielsze oczekiwania i zarazem przygotować protezę, która będzie służyła przez długi czas i przede wszystkim nigdy nie zawiedzie. Praktycznie w każdym mieście można znaleźć dentystę, który wykona protezę zębową, ale nie wszyscy znają się na tym tak samo dobrze. Polecaną przez nas jednostką jest KlinikaImplantologii.pl która oferuje protezy zębowe w Krakowie.

Niektórzy wykonują niestety słabe protezy, które w krótkim czasie ulegają zniszczeniu i bardziej stanowią przeszkodę w spożywaniu posiłków, niż udogodnienie.

zalety-solidnej-protezyZalety solidnej protezy

Solidna proteza zębowa to same zalety. Przede wszystkim wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dlatego są mocne i odporne na wszelkie uszkodzenia. Poza tym jeszcze zapewniają komfortowe spożywanie posiłków. Osoba, która użytkuje taką protezę, może spokojnie gryźć wszystko, rozdrabniać poszczególne kęsy i tym samym posilać się jak należy. Inną zaletą protezy zębowej jest oczywiście to, że dzięki niej osoba którą ją użytkuje, uzyskuje ładny i pełny uśmiech, bez ubytków. Najtrudniej jest funkcjonować bez zębów przednich. Wówczas nic nie można ugryźć, a i psychicznie ciężko funkcjonować z takim widokiem. Kiedy nie ma zębów z tyłu, również trudno jest przeżuwać posiłki. Tylko solidna proteza zębowa może zapewnić ten komfort, funkcjonalność i satysfakcję. Niestety jednak minusem solidnej protezy jest jej cena. Aby była naprawdę dobra i niezawodna, trzeba się znacznie wykosztować.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Solidna proteza zębowa – co wybrać?, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Zostaw komentarz!

Dodaj swój komentarz albo trackback ze swojej strony. Również możesz Comments Feed przez RSS.

Przestrzegaj netykiety, nie spamuj i dobrze się baw.

Możesz użyć tych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ten blog obsługuje Gravatary. Jeśli chcesz posiadać własnego, zarejestruj się na Gravatar.