Medycyna »

14 kwietnia 2017 – 15:32 |

Jak wiadomo, każda z nas chce ładnie wyglądać szczególnie kiedy zbliża się lato. Wiadomo, że na plaże nikt nie pójdzie z nieogolonymi nogami. Każda z nas preferuje różne metody depilacji.
Najpopularniejszą depilacja jest depilacja maszynkami do …

Read the full story »
Kosmetyka

Wszystko, co dotyczy kosmetyków oraz pielęgnacji urody przy pomocy produktów kosmetycznych.

Medycyna

Zaawansowane tematy z medycyny: leczenie chorób lekarstwami, zabiegi i operacje lekarskie, a także sprzęt medyczny.

Sprzęt medyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wspierający leczenie urazów i kontuzji, a także ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym.

Suplementy diety

Wszelkie leki wydawane bez recepty, a także witaminy oraz ekstrakty z roślin mające poprawić zdrowie i samopoczucie.

Lekarstwa

Wszystko, co dotyczy leczenia przy pomocy leków wydawanych przez lekarza: od syropów po zaawansowane suplementacje i farmakologię.

Główna » Stomatologia

Stomatologia ogólna radzi jak wybrać szczoteczkę

Wysłane przez w 31 października 2014 – 15:27

Aby mieć czyste, białe zęby oraz uśmiech, który przykuwa uwagę, ważne jest, aby dbać o swoje zęby przy pomocy dentysty, jak również za pomocą prawidłowej higieny jamy ustnej. Dziedzina jaką jest stomatologia obejmuje szereg różnych procedur, które wspomagają te dwie sprawy.

Ta dziedzina jest nam tym bardziej potrzebna w życiu codziennym, ponieważ jest tak wiele produktów na rynku do pielęgnacji jamy ustnej, że może być ciężko wybrać najlepsze, tym bardziej, że każde niesie ze sobą obietnicę wybielenia, wzmocnienia i tak dalej.

Szczotkowanie

porzadny-dentystaJeśli rozumiemy na czym dokładnie opiera się stomatologia, to jest nam łatwiej podjąć decyzję, gdyż wtedy dobrze wiemy co należy przy wyborze produktów do higieny jamy ustnej brać pod uwagę. Najważniejsze jest szczotkowanie, które się właściwie zaczyna już przy wyborze szczoteczki do zębów. Jedną z podstawowych zasad stomatologii ogólnej jest to by wybrać szczoteczkę do zębów, która dobrze leży w dłoni, dzięki czemu chce się z niej jak najczęściej korzystać. Ważny jest również fakt, że szczoteczki o miękkich włóknach są najlepsze- można wśród nich wybrać zarówno staromodne szczoteczki manualne jak i szczotki elektryczne.

O szczotkowaniu dowiecie się Państwo więcej na stronie gabinetu stomatologicznego Laserdent.

Jeśli decydujesz się na stosowanie ręcznej szczotki, upewnij się, że końcówka pędzla jest na tyle mała, aby dotrzeć do wnętrza wszystkich szczelin i kącików jamy ustnej. Elektryczne szczoteczki powinny mieć również miękką głowę i szczecinę. Upewnij się, że potrafisz posługiwać się szczoteczką tak jak jest to zalecane przez lekarzy dentystów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Stomatologia ogólna radzi jak wybrać szczoteczkę, 9.0 out of 10 based on 1 rating

Zostaw komentarz!

Dodaj swój komentarz albo trackback ze swojej strony. Również możesz Comments Feed przez RSS.

Przestrzegaj netykiety, nie spamuj i dobrze się baw.

Możesz użyć tych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ten blog obsługuje Gravatary. Jeśli chcesz posiadać własnego, zarejestruj się na Gravatar.