Medycyna »

14 kwietnia 2017 – 15:32 |

Jak wiadomo, każda z nas chce ładnie wyglądać szczególnie kiedy zbliża się lato. Wiadomo, że na plaże nikt nie pójdzie z nieogolonymi nogami. Każda z nas preferuje różne metody depilacji.
Najpopularniejszą depilacja jest depilacja maszynkami do …

Read the full story »
Kosmetyka

Wszystko, co dotyczy kosmetyków oraz pielęgnacji urody przy pomocy produktów kosmetycznych.

Medycyna

Zaawansowane tematy z medycyny: leczenie chorób lekarstwami, zabiegi i operacje lekarskie, a także sprzęt medyczny.

Sprzęt medyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wspierający leczenie urazów i kontuzji, a także ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym.

Suplementy diety

Wszelkie leki wydawane bez recepty, a także witaminy oraz ekstrakty z roślin mające poprawić zdrowie i samopoczucie.

Lekarstwa

Wszystko, co dotyczy leczenia przy pomocy leków wydawanych przez lekarza: od syropów po zaawansowane suplementacje i farmakologię.

Główna » Zdrowie

Jak wybielić zęby w domu?

Wysłane przez w 11 grudnia 2013 – 14:38

Skuteczne i bezpieczne metody wybielania zębów oferuje wiele firm na rynku odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie tego typu produktami. Szeroka oferta produktów skierowana jest do osób które chcą odmienić wygląd swoich zębów oraz zadbać o ich zdrowie w warunkach domowych. Należy zaznaczyć, że wybielanie zębów jeszcze kilkanaście lat temu mogliśmy przeprowadzić jedynie w gabinetach dentystycznych. Obecnie niemal identycznym rozwiązaniem są nakładki żelowe, które w porównaniu z uformowaną formę dentystyczną dla pacjenta, każdy może sobie ukształtować w zakupionym zestawie.

Szeroka oferta artykułów do usuwania odbarwień powstałych na zębach to pasty wybielające, paski wybielające oraz żele wraz z nakładkami. Pierwszy rodzaj – pasty wybielające zastępują z powodzeniem zwykłe pasty, ponieważ mają dokładnie takie same właściwości i zapobiegają, zwalczają próchnice oraz kamień nazębny. Zawarta w nich niewielka ilość środków polerujących zawartych w paście wybiela zęby i miejsca w których gromadzą się plamy.

Pastę należy stosować dwa razy dziennie, a na pierwsze rezultaty trzeba poczekać około 2-4 tygodnie. Nie mniej popularne paski wybielające, nakłada się na 20 minut i nawet po pierwszym razie można zauważyć różnicę. Dentyści w wielu przypadkach zalecają stosowanie pasków wybielających jako podkładki od których zaczyna się proces wybielania zębów.

Paski wybierane są także w celu utrzymania przez dłuższy czas rezultatu wcześniejszego wybielania i jest to skuteczne kiedy chcemy szybko odświeżyć swoje zęby. Żele z nakładkami dają maksymalny po 10 dniach. Sposobem działania kuracja jest niemal identyczna z tą u dentysty. Formę nakładki kształtujemy w zakupionym zestawie, a dentysta formuje formę dentystyczną dla pacjenta w swoim gabinecie. Każdy zestaw wyposażony jest w szczegółową instrukcję obsługi, dzięki której można wykorzystać wszystkie możliwości środków wybielających. Metody są bezpieczne i posiadają niewiele działań ubocznych. Podjęcie kuracji nie wymaga poświęcenia jej wiele czasu i nie jest też zadaniem trudnym.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Zostaw komentarz!

Dodaj swój komentarz albo trackback ze swojej strony. Również możesz Comments Feed przez RSS.

Przestrzegaj netykiety, nie spamuj i dobrze się baw.

Możesz użyć tych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ten blog obsługuje Gravatary. Jeśli chcesz posiadać własnego, zarejestruj się na Gravatar.