Medycyna »

14 kwietnia 2017 – 15:32 |

Jak wiadomo, każda z nas chce ładnie wyglądać szczególnie kiedy zbliża się lato. Wiadomo, że na plaże nikt nie pójdzie z nieogolonymi nogami. Każda z nas preferuje różne metody depilacji.
Najpopularniejszą depilacja jest depilacja maszynkami do …

Read the full story »
Kosmetyka

Wszystko, co dotyczy kosmetyków oraz pielęgnacji urody przy pomocy produktów kosmetycznych.

Medycyna

Zaawansowane tematy z medycyny: leczenie chorób lekarstwami, zabiegi i operacje lekarskie, a także sprzęt medyczny.

Sprzęt medyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wspierający leczenie urazów i kontuzji, a także ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym.

Suplementy diety

Wszelkie leki wydawane bez recepty, a także witaminy oraz ekstrakty z roślin mające poprawić zdrowie i samopoczucie.

Lekarstwa

Wszystko, co dotyczy leczenia przy pomocy leków wydawanych przez lekarza: od syropów po zaawansowane suplementacje i farmakologię.

Główna » Zdrowie

Korzystanie z pasty wybielającej jest skuteczne!

Wysłane przez w 16 grudnia 2013 – 14:52

Bezpieczne i nowoczesne metody wybielania zębów to możliwość pielęgnacji jamy ustnej w warunkach domowych. Produkty wykorzystywane są również przez dentystów, którzy formują specjalną formę dentystyczną dla pacjenta i w ten sposób odbywa się wybielanie. Pasta ma za zadanie usuwać przebarwienia powstałe na zębach. Oprócz wybielania zębów do którego pasta jest przeznaczona, charakteryzuje się ona tymi samymi właściwościami co zwykłe pasty do zębów, czyli: zapobiega i zwalcza próchnice, kamień nazębny, są przyjazne szkliwu i nie rysują zębów. Zewnętrzne plamy na zębach spowodowane konsumpcją produktów spożywczych takich jak kawa, herbata czy produkty tytoniowe nie było wcześniej możliwe lub znacznie utrudnione.

Wybielanie zębów pastą do zębów to metoda posiadająca bardzo mało działań ubocznych. Co prawda u niektórych osób po przeprowadzonej terapii pasta może powodować odczucie podrażnienia w zębach, jednak można temu zapobiec stosując produkty bogate w fluor. Pasta do wybielania usuwając przebarwienia na zębach nie ściera powierzchni zęba, zwalczając bakterie, odświeżając oddech wzmacniając przy tym szkliwo zęba i chroni przed próchnicą. Pierwsze efekty widoczne są już po około 2-4 tygodniach, a do ich osiągnięcia wystarczy 2 razy dziennie stosować pastę wybielającą przez około 2 minuty.

Pastę można wykorzystywać również po kuracji wybielającej u dentysty w celu podtrzymania jej efektu. Niewielka ilość środków polerujących zawartych w paście, przyczynia się do wybielania zębów poprzez rozpuszczenie błony białkowej otaczającej zęby tam gdzie gromadzą się plamy i odbarwienia. Odbarwienia co prawda pozostają, jednak są one stale wybielane a ciągłość kuracji w efekcie końcowym da zdrowy i śnieżnobiały uśmiech.

Efekt wybielania zębów może być widoczny już po kilkunastu sesjach lub tygodniach. Szybkość rezultatów zależy od stanu uzębienia. Po zakończeniu kuracji wybielającej raz w roku zaleca się przeprowadzanie delikatnego wybielania, co przyczyni się do zachowania całego efektu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Zostaw komentarz!

Dodaj swój komentarz albo trackback ze swojej strony. Również możesz Comments Feed przez RSS.

Przestrzegaj netykiety, nie spamuj i dobrze się baw.

Możesz użyć tych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ten blog obsługuje Gravatary. Jeśli chcesz posiadać własnego, zarejestruj się na Gravatar.