Medycyna »

14 kwietnia 2017 – 15:32 |

Jak wiadomo, każda z nas chce ładnie wyglądać szczególnie kiedy zbliża się lato. Wiadomo, że na plaże nikt nie pójdzie z nieogolonymi nogami. Każda z nas preferuje różne metody depilacji.
Najpopularniejszą depilacja jest depilacja maszynkami do …

Read the full story »
Kosmetyka

Wszystko, co dotyczy kosmetyków oraz pielęgnacji urody przy pomocy produktów kosmetycznych.

Medycyna

Zaawansowane tematy z medycyny: leczenie chorób lekarstwami, zabiegi i operacje lekarskie, a także sprzęt medyczny.

Sprzęt medyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wspierający leczenie urazów i kontuzji, a także ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym.

Suplementy diety

Wszelkie leki wydawane bez recepty, a także witaminy oraz ekstrakty z roślin mające poprawić zdrowie i samopoczucie.

Lekarstwa

Wszystko, co dotyczy leczenia przy pomocy leków wydawanych przez lekarza: od syropów po zaawansowane suplementacje i farmakologię.

Główna » Zdrowie

Ładne zęby dzięki profesjonalnej klinice dentystycznej

Wysłane przez w 19 grudnia 2016 – 14:48

Najbardziej spektakularnym zabiegiem stomatologicznym jest proces naklejania licówek na zęby, polega to na tym, że specjalne białe licówki, czyli porcelanowe płatki nakleja się na przednie części zębów.
Zabieg wykonywania licówki zębowe we Wrocławiu jest proponowany przez kilka klinik dentystycznych.
Jest to mała ingerencja w twardą substancję zęba stałego, ale otrzymany efekt jest bardzo widowiskowy. Ceramiczne uzupełnienie zębów jest stosowane zarówno u ludzi młodych jak i starszych, poprawia ono bardzo wygląd zębów ale i pomaga w wykonywaniu mostków i koronek.

Płytki wykonane są z porcelany, niezmiernie delikatnego ale trwałego, półprzeźroczystego materiału, odporne na przebarwienia i próchnicę.

Zastosowanie na zębach licówek eliminuje wszelkie niedoskonałości uzębienia, uśmiech nasz na kolejne lata staje się piękny i biały, a zęby są trwałe przez kolejne trzynaście lat.

Licówki są idealne dla osób u których żadnego efektu nie przyniosły metody wybielania zębów, wiele popularnych osób korzysta z tej metody, aby mieć piękne i białe zęby.
Przeciwwskazania robienia na swoim uzębieniu, zabiegu nakładania licówek to;

  • choroby dziąseł i przyzębia,
  • zbyt krótkie zęby,
  • duża skłonność do próchnicy,
  • zęby ze zbyt małą ilością szkliwa,
  • pacjent nie dbający o higienę jamy ustnej.

Poza tymi przypadkami praktycznie wszyscy kwalifikują się do tego bardzo oryginalnego, a dającego super efekty, zabiegu.

Zalety posiadania licówek na zębach są ogromne, to nie tylko biały uśmiech, ale i wyrównane zęby, wyjątkowa szczelność brzeżna, zlikwidowanie wszelkich wykruszeń zębów, dobra odporność na ścieranie i bardzo dobry efekt estetyczny.

Impreza jest trochę droga, ponieważ usługa jest nie refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia, ale jeśli mamy naprawdę brzydkie zęby warto skorzystać z takiej, nowoczesnej metody i przez następne, kolejne lata cieszyć się pięknymi i nieskazitelnymi zębami.

Nasze uzębienie to nasza wizytówka, bardzo przyjemnie rozmawia się  z ludźmi, którzy nie straszą swoim uzębieniem. Dlatego też z pewnością warto udać się do profesjonalnej kliniki dentystycznej we Wrocławiu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Zostaw komentarz!

Dodaj swój komentarz albo trackback ze swojej strony. Również możesz Comments Feed przez RSS.

Przestrzegaj netykiety, nie spamuj i dobrze się baw.

Możesz użyć tych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ten blog obsługuje Gravatary. Jeśli chcesz posiadać własnego, zarejestruj się na Gravatar.