Medycyna »

14 kwietnia 2017 – 15:32 |

Jak wiadomo, każda z nas chce ładnie wyglądać szczególnie kiedy zbliża się lato. Wiadomo, że na plaże nikt nie pójdzie z nieogolonymi nogami. Każda z nas preferuje różne metody depilacji.
Najpopularniejszą depilacja jest depilacja maszynkami do …

Read the full story »
Kosmetyka

Wszystko, co dotyczy kosmetyków oraz pielęgnacji urody przy pomocy produktów kosmetycznych.

Medycyna

Zaawansowane tematy z medycyny: leczenie chorób lekarstwami, zabiegi i operacje lekarskie, a także sprzęt medyczny.

Sprzęt medyczny

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny wspierający leczenie urazów i kontuzji, a także ułatwiający życie osobom niepełnosprawnym.

Suplementy diety

Wszelkie leki wydawane bez recepty, a także witaminy oraz ekstrakty z roślin mające poprawić zdrowie i samopoczucie.

Lekarstwa

Wszystko, co dotyczy leczenia przy pomocy leków wydawanych przez lekarza: od syropów po zaawansowane suplementacje i farmakologię.

Główna » Zdrowie

Poznaj zalety żelu wybielającego!

Wysłane przez w 18 grudnia 2013 – 15:12

Choć wybielanie zębów nie jest nowum, to dopiero od kilkunastu lat mamy możliwość wybielania zębów we własnych domach. Producenci postawili na różnorodność więc w ostatnim czasie pojawiło się wiele produktów które różnią się sposobem używania oraz szybkością pojawiających się rezultatów. Oczywiście nie należy zapominać, że wybielanie zębów jest procesem indywidualnym i może przebiegać szybciej lub wolniej.

W zależności od zastosowanych środków, pierwsze efekty mogą pojawić się po kilkunastu dniach lub nawet 2-4 tygodniach. Wybielanie zębów ma na celu usunięcie odbarwień powstałych na zębach z powodu konsumpcji produktów spożywczych, palenia papierosów, wieku i zażywania leków które także powodują przebarwienia.
Metoda wybielania zębów za pomocą żelu wybielającego stosowana jest również przez dentystów w ich gabinetach. Rezultaty są dokładnie takie same jednak cena po której zostały osiągnięte zdecydowanie niższej cenie.

Stosując żel wybielający wraz z nakładką jedyne co należy wykonać, to pod ciepłą wodą uformować nakładkę i zaaplikować na nią żel. Pozostawienie jej na 30 minut widoczne efekty może dać nawet po pierwszej przeprowadzonej sesji. Maksymalne rezultaty z użyciem żelu wybielającego osiąga się po 10 dniach stosowania tego rozwiązania.

Sama procedura w dużym stopniu jest taka sama w przypadku zestawów wybielających przeznaczonych do użycia w domu jak i tych u dentysty. Na samym początku wytwarza sie formy dentystyczne a następnie aplikuje żel. Co istotne, terapia trwa 30 minut dziennie, a zakończyć ją można w każdej chwili, jeśli tylko uzyskany rezultat zostanie uznany za zadowalający.

Osiągnięte rezultaty zależą od częstotliwości terapii wybielającej, przebarwienia zębów w momencie rozpoczęcia terapii oraz od indywidualnych predyspozycji genetycznych osoby korzystającej z żeli wybielających. Po ukończeniu terapii zaleca się przeprowadzać raz w roku delikatne wybielania, które przyczynią się do podtrzymania efektu terapii wybielającej. W tym celu bardzo dobrym rozwiązaniem będą paski wybielające.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Poznaj zalety żelu wybielającego!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Zostaw komentarz!

Dodaj swój komentarz albo trackback ze swojej strony. Również możesz Comments Feed przez RSS.

Przestrzegaj netykiety, nie spamuj i dobrze się baw.

Możesz użyć tych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ten blog obsługuje Gravatary. Jeśli chcesz posiadać własnego, zarejestruj się na Gravatar.